Znaczenie treningu siłowego dla bokserów

Napinanie mięśni i poprawa siły nie jest łatwą rzeczą. Twoje treningi muszą być intensywne i musisz uważnie obserwować, co jesz. Twoje oczekiwania muszą być realistyczne, jeśli chcesz utrzymać wysoki nastrój. W tym artykule znajdziesz doskonałe porady, które pomogą Ci osiągnąć sukces w treningu.

Skup się na przysiadzie, martwym ciągu i wyciskaniu na ławce. Wszystkie te ćwiczenia są uważane za podstawowe w społeczności kulturystów, ponieważ okazały się skuteczne. Są to ćwiczenia, które udowodniono, że budują siłę, zwiększają objętość i poprawiają ogólne uwarunkowania. Staraj się wykorzystywać tego rodzaju ćwiczenia w każdym treningu. https://prohormones.pl/

Rozgrzewka we właściwy sposób jest ważna, gdy próbuje się zwiększyć masę mięśniową. Gdy wzmacniasz mięśnie, umieszczasz na nich stertę dodatkowego stresu, który może zwiększyć prawdopodobieństwo zranienia. Ogrzewając je, można zapobiec urazowi. Rozgrzej się pięcioma lub dziesięcioma minutami lekkiego ćwiczenia, a następnie przeprowadź cięższe ćwiczenia z 3 do 4 rozgrzewającymi zestawami.

Wykonuj jak najwięcej powtórzeń podczas sesji treningowych. Wykonaj co najmniej piętnaście dźwigów, robiąc przerwę mniej niż minutę pomiędzy. Kiedy to robisz, twoje kwasy mlekowe nadal płyną i pomagają stymulować wzrost mięśni. Możesz rozwijać swoje mięśnie ogromnie, postępując zgodnie z tą radą.

Ogranicz swoje treningi do nie więcej niż 60 minut. Po ponad godzinie intensywnych ćwiczeń Twoje ciało zacznie wytwarzać niepożądany poziom hormonu stresu – kortyzolu. Kortyzol może blokować testosteron, marnując wysiłek wkładany w budowanie mięśni. Można tego uniknąć, ćwicząc nieprzerwanie nieprzerwanie przez 1 godzinę.

Możesz oszukiwać przy podnoszeniu ciężarów, o ile nie robisz tego nadmiernie. Możesz oszukiwać, nie w pełni angażując swoje ciało w imię wypompowania kilku powtórzeń bonusowych. Jednak oszukiwanie zbyt wiele nie jest zalecane. Kontroluj prędkość swoich powtórzeń. Nie narażaj swojej postawy i równowagi.

Zaplanuj swoje treningi w sposób inteligentny, ponieważ zmaksymalizuje przyrost masy mięśniowej, minimalizując ryzyko kontuzji. Dopiero wcześniej weź naprzód swoje ograniczenia dwa razy w tygodniu, zwiększając intensywność i częstotliwość treningów, gdy poprawia się twoja siła i wytrzymałość.

Przysiady, prasy i martwe wyciągi są skutecznymi ćwiczeniami zwiększającymi masę mięśniową. Skoncentrowanie się na tych trzech typach ćwiczeń pomaga szybko budować masę mięśniową. Uważaj te ćwiczenia za swój podstawowy trening, nawet jeśli zdecydujesz się dodać dodatkowe elementy do swojej rutyny.

Powszechnym problemem dla osób próbujących budować mięśnie jest to, że niektóre mięśnie rosną wolniej niż inne. Zestaw wypełnień może kierować na grupy problemów. Jest to krótki zestaw (25-30 powtórzeń) ćwiczeń skierowanych do danej grupy, wykonanych dwa lub trzy dni po ostatniej ciężkiej pracy grupy.

Budowanie mięśni może być trudne. Harmonogram, który musisz przestrzegać, jak również same treningi, może być wielkim wyzwaniem. Upewnij się, że zwracasz szczególną uwagę na to, co jesz. Jeśli poświęcisz czas i energię, chcesz osiągnąć swoje cele. Skorzystaj z porady z powyższego artykułu, aby rozpocząć udany program budowy mięśni.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s